8 potravin pro boj proti stresu

8 potravin pro boj proti stresu

Pod tlakem – ať už jde o práci, studium nebo spojení se stravovací sklony výrazně mění. Někteří jedinci ztrácejí chuť k jídlu, když jsou pod tlakem, zatímco jiní obvykle hltají – nejčastěji mastné, sladké a nekvalitní potraviny. Neustálé obviňování tlaku kvůli nešťastným rozhodnutím o jídle není tou správnou metodikou. Správná rozhodnutí o jídle vám ve skutečnosti pomohou s urovnáním hladin glukózy a vaší reakcí blízko domova. Skvělá výživa pomáhá při úpravě vašich tlakových chemikálií, zmírňuje tlak a podporuje váš temperament.

Následuje 8 zdrojů potravy, které se můžete připojit, když máte dost, které vás uklidní a uklidní.

OVES: Protože je to matoucí cukr, oves způsobuje, že váš mozek produkuje serotonin, což je slušná látka. Serotonin vás uklidní a povzbudí. Oves je také bohatý na beta-glukan, který pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a navíc pomáhá při váze manažerů.

OŘECHY: Ořechy pomáhají s obnovou zásob vitaminu B, které jsou vyčerpány tlakem. Živiny B nám pomáhají vypořádat se s reakcí přežití v tlaku. Draslík v ořeších také pomáhá udržet krev pod kontrolou, čímž snižuje stres na srdce.

LOSOS: Důsledná konzumace lososa je spojena se snížením hazardu s utrpením v důsledku přítomnosti omega 3 nenasycených tuků. Může snížit tlak a napětí u lidí, když jedí i dvakrát týdně.

Smíšené ZELENÉ: Listová zelenina obsahuje folát, který ve vaší mysli produkuje dopamin. Dopamin je spojen s hlubokou směrnicí v mozku, a proto vás udržuje blaženou. Kromě kyseliny listové nám také hořčík ve smíšené zelenině pomáhá udržovat klid a pohodu.

SEMENA: Semena, jako jsou slunečnicová semínka, lněná semínka, semínka vodního melounu a tak dále, mají výhody snižující tlak. Tyto nepatrné síly, se kterými je třeba počítat, jsou bohaté na hořčík, který podporuje pevný smyslový systém. Navíc jsou plné tryptofanu, což je amino žíravina, která pomáhá při vývoji serotoninu, který vám pomáhá s vírou a uklidněním.

AVOKÁDO: Avokádo je bohaté na tlak zmírňující živiny B, vitamín C a folát. Navíc obsahují draslík, který normálně pomáhá při snižování krve s omezením. To z nich dělá jeden z nejvíce ohromujících zdrojů potravy pro zmírnění tlaku a nervozity.

závěr ve hře

Vědci zjistili, že konzumace stravovacích návyků z upravených, sladkých a mastných zdrojů potravy rozšiřuje možnosti stresu a smutku. Tímto způsobem, když máte pochybnosti, držte se dál od těchto zdrojů potravy a předpokládejte, že doufáte, že budete pracovat na svém nastavení mysli. Jíst zdravý stravovací režim nejen pomáhá udržovat pevné tělo s vážením, ale navíc pomáhá udržovat stavy mysli pohromadě.

Bistro Nutrition se svým zařízením na redukci hmotnosti v Bombaji nabízí snížení hmotnosti v Bombaji a po celém světě prostřednictvím svých internetových a odpojených správ výživy.

Author: Jack Foster