RECEPT CITRÓNOVÝCH TYČIN

RECEPT CITRÓNOVÝCH TYČIN

Tyto citronové tyčinky jsou vlastně moje individuální závislost, měli byste si nějaké vytvořit a také přijít!

Je smutné, že pro mě jsou citrony ve skutečnosti preferovanou osobou a rozhodně nejsou tak výrazné spolu se zbytkem domova. Proto, abych se dostal pryč spolu s vytvářením spousty citronových pochoutek, obvykle musím mít v úmyslu diskutovat mimo dům … a jsem v pořádku, že si to udržím!

Chcete-li začít s citronovými tyčinkami, budete potřebovat základy: mouku, cukr, sodík, máslo, vejce a také moučkový cukr a také 4 velké citrony k tomu extraktu a kůry. Stejně tak začneme předehřátím sporáku a namazáním máslem pánve na vaření 9 x 13, protože je budeme potřebovat připravené. Úroveň kůrky se při montáži nijak neprodlužuje, takže se skutečně jedná o pochoutku, která by se dala rychle vyšlehat, když ve skutečnosti nemáte dostatek prostoru v kuchyni (určitě však bude muset na pár hodin vychladit, proto ji uchovejte mít na paměti, že stejně jako vhodnou strategii).

 

RECEPT CITRÓNOVÝCH TYČIN

ABY SI SVÉ CITRÓNOVÉ TYČINKY

Začneme s vytvářením kůrky velmi zpočátku, poté může náš tým snadno vytvořit citronovou zubní výplň, zatímco se kůrka peče. Na kůrku smícháme cukr, sodík mezi sebou a mouku. Asimilujte slané máslo spolu s kráječem chleba tak, aby směs mouky a másla skutečně vypadala jako malé drobky. Vaše chlebové těsto bude jistě stále velmi drobivé, když ho přidáte k vaření.

 

Komponenty

Komponenty chlebové kůrky

2 c (240 g) univerzální mouky
½ c (113 g) cukru
¼ lžičky (1,4 g) sodíku
1 c (226 g) másla (slané, na kostičky)

 

Komponenty citronové zubní výplně

1 ½ c (338 g) cukru
¼ c (30 g) univerzální mouky
4 velká vejce (rozšlehaná)
4 citrony (velké, každý s kůrou a všechny extrahujte)
cukrářský cukr (prosátý do hotových citronových tyčinek)

 

Pokyny

Chlebová kůrka

Předehřejte sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C) a potřete máslem jídlo 9 x 13 vaření.
Smíchejte navzájem zcela suché složky: mouku, sodík a cukr. Přidejte nakrájené máslo a zamíchejte přímo do zcela vysušených komponent spolu s vykrajovátkem chleba, dokud těsto nebude mít skutečně drobivý vzhled. Těsto na chléb posuňte směrem k vaření jídla a rovnoměrně zatlačte na každou nejnižší úroveň pánve. Vařte dvacet minut, dokud nejsou strany trochu zlaté a těsto na chléb je vlastně úplně připravené.

Citronová zubní výplň

Integrujte zcela suché složky: mouku a cukr. Zahrnout zničená vejce, stejně jako směs k integraci spolu s úplně vyschnout komponenty. Vmíchejte citronový extrakt a kůru až do úplného spojení, poté přejděte k vaření jídla. Nad úroveň pečeného chlebového těsta dejte citronovou zubní výplň.
Vařte po dobu 25 minut nebo dokonce až do okamžiku, kdy se hladina citronové zubní náplně skutečně shromáždí, stejně jako žádné další „třepání“. Povolit směrem k úžasné až prostorové teplotě, poté chlaďte minimálně 2 hodiny v chladničce před zakrytím spolu s prosátým cukrářským cukrem, stejně jako redukci přímo na čtverečky pro nabízení.

 

Tento citronový dort je jedním z nejoblíbenějších jídel, proč? Kromě toho, že má dobrou chuť, má také vlastnost, že se kyselé mísí se sladkostí cukru a kyselostí citronu. Tento dort je oblíbeným dortem v mé rodině a dokonce se dělá v nabídce, když jsou doma akce. Tento dort můžete vyzkoušet, aby byl vaší nejlepší inspirací.

Author: Jack Foster