28, Jun
2022
TACO SEKANÁŘKA

TACO SEKANÁŘKA

Pojďme poskytnout sekanou mexickou transformaci spolu s mou jednoduchou, lepkavou taco sekanou! Tuny sekaná spolu s rozdrcenými tortilla bramborové lupínky, pepř port sýr, stejně jako taco koření směs.

Po tom jsem všechno vedl s pikantní taco omáčkou! Je to sekaná, která je tedy plná lahodné chuti Tex-Mex, sundá vám ponožky!

Nejlepší složkou tohoto jídla je ve skutečnosti to, že je snadné vydělat a velmi efektivně zmrazit! Vytvořte si ji předem, stejně jako můžete snadno mít skutečně neuvěřitelnou sekanou večeři, kdykoli jste měli jako!

TACO SEKANÁŘKA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Proto Jednoduché! Sekaná je ve skutečnosti stejně ideální pro víkendové večery i víkendové přestávky, protože vzájemné házení nezabere vůbec žádný čas! Jednoduše smíchejte komponenty, tvarujte a vařte!

Fantastický Twist na sekané! Konvenční sekaná je ve skutečnosti chutná, ale může být snadno nudná! Toto jídlo je však vlastně všechno!

Vhodné pro děti! Přesně tak, který mladík by nemiloval sekanou, kterou preferuje tacos? Toto jídlo je ve skutečnosti jedním z pokrmů, které vaše domácnost bude jistě neustále žádat!

🥘Potřebné materiály

Líbí se mi přesně, jak lepkavé a pikantní portské pepře a taco omáčka vytvářejí toto jídlo! Je to sekaná, jakou jste ještě nikdy neměli! Je to opravdu preference, jako je taco!

2 kila navíc Mleté hovězí maso – dávám přednost použití libovějšího mletého hovězího, asi 80/dvacet. Klidně můžete využít i mleté ​​sklíčidlo nebo dokonce svíčkovou.
1 ½ hrnku Tortilla Bramborové chipsy – Pro další pokus o horký kop nacho sýr Doritos! Přejete si, aby se efektivně rozdrtily, a proto se přimíchají přímo do masa.
¾ Mug Pepper Port Cheese – Líbí se mi chutná, trochu pálivá chuť, kterou sekaná nabízí portské nastrouhané pepře! Snadno můžete také použít mix portského pepře, čedaru nebo dokonce portského Colby.
½ Mug Milk – Mléko poskytuje sekanou určitou vlhkost, aby bylo zaručeno, že nevysuší!
2 Vejce – Vejce by měla dosáhnout prostorové teploty, aby se pomohla vmíchat přímo do masa.
1 balíček Taco kořenící směs – Neváhejte a využijte svou preferovanou značku nebo dokonce využijte mou vlastnoručně vyrobenou směs chutí taco!
½ lžičky sušené mleté ​​cibule – mletá cibule je v tomto konkrétním pokrmu skutečně fantastická! Malé kousky sekanou dokonale chutnají, aniž byste museli krájet!
⅓ Hrnek Reddish Taco Sauce – Můžete snadno použít buď mírný, nebo dokonce nástroj! To jistě povede naši sekanou a bude obsahovat spoustu pikantní chuti.

🧂 NÁHRADY

Nemůžete objevit vysušenou mletou cibuli nebo se dokonce rozhodnout pro použití čisté? Můžete snadno alternativně použít ¼ hrnku nebo dokonce 1 malou nažloutlou nebo dokonce bílou cibuli. Nasekejte nebo dokonce nastrouhejte, takže se efektivně spojí přímo s masovou směsí.

Nemáte skutečně tortillové brambůrky k dispozici? Použijte obtížné taco povlaky, tostada povlaky, nebo dokonce vytvořte mou sky fryer tortilla bramborové lupínky pocházející z hladkých tortill. Rozdrťte kteroukoli z těchto možností, jak budete tortillové bramborové lupínky, stejně jako postupujte podle pokynů pro sekanou.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Lepkavá taco sekaná je vlastně proto jednoduchá! Příprava celé sekané zabere asi 10 minut. Můžete snadno vytvářet okraje nebo dokonce odvíjet, zatímco se tento chutný primární program vaří!

1.Příprava sekané směsi

Měli byste začít předehříváním sporáku na 350 °F (175 °C), abyste zajistili jeho správné zahřátí. Poté do nástroje na mixování velkých rozměrů integrujte komponenty sekané: 2 libry mletého hovězího masa navíc, 1 ½ hrnku šťouchaných bramborových lupínků tortilla, ¾ hrnku pepřového portského sýra, ½ hrnku mléka, 2 velká vejce s prostorovou teplotou , 1 balení taco kořenící směsi a také ½ polévkové lžíce sušené mleté ​​cibule. Taco omáčku si uschovejte na pozdější zakrytí sekané. Promíchejte jednoduše dostačující k integraci – sekanou příliš nemíchejte.

2.Přesuňte se

Přesuňte součásti sekané směrem k pánvi na smažení bochníků o rozměrech 9 x 5 palců a také vytvarujte bochník (zajistěte, aby zůstaly po stranách a aby se tuk dostal do polohy, na kterou se můžete pohybovat).

3.Vařit

Umístěte sporák na polici zařízení vaší trouby a vařte při 350 °F (175 °C) po dobu čtyřiceti pěti minut. Poté, po čtyřiceti pěti minutách, vyjměte sekanou, stejně jako hlavní část spolu s ⅓ hrnkem načervenalé taco omáčky. Zajistěte, aby byla omáčka rovnoměrně rozprostřena! Poté přineste sekanou ke sporáku a pokračujte v přípravě jídla dalších 10 až 15 minut (celkem 55–60 minut. Pokud používáte termostat, sekaná by měla dosáhnout vnitřní teploty 160 °F (71 °C). C) před nabídkou.

4. Zůstat stejně jako provést

Když je sekaná skutečně kompletně připravená, odstraňte ji ze sporáku, stejně jako z volného kempování ve venkovních stanech spolu s plátem lehké hliníkové fólie. Před nabízením a krájením nechte sekanou ve zbytku po dobu minimálně 10 minut.

Moje rychlá, šťavnatá, nevkusná Taco Meatloaf je vlastně taková ideální týdenní večeře! Navrhuji nabídnout spolu s chutným designem restaurace mexickou rýži a okraj sametově smažených fazolí!